Stavební firma

Poskytujeme všechny druhy stavebních služeb

Stavební činnost

Výstavba rodinných domů

Zateplení

Tepelná izolace

Rekonstrukce

Povrchové úpravy

Podívejte se na naše projekty

O nás

ReTo centrum je s Vámi přes 23 let

Firma ReTo centrum vznikla v roce 1997. Ze začátku se profilovala jako klasická stavební společnost, která se postupem času začala specializovat na zateplování budov, sanaci vlhkého zdiva, rekonstrukce bytu a menší stavební práce.

Dnes svým zákazníkům nabízíme široké spektrum služeb, které končí u prodeje kvalitního materiálu na zateplování, lepidel, sanačních výrobků, štuku, nářadí, tmelu a malířských barev (přes 1000 odstínů).

Vdechneme život vašim snům

Stavební práce

Svým zákazníkům poskytujeme stavební práce drobnějšího charakteru, za to v plném rozsahu. Specializujeme se převážně na zateplování budov, ale nabízíme možnost rekonstrukcí bytů, sanaci vlhkého zdiva a položení zámkové dlažby. Naší prioritou je přinést zákazníkovi vždy kvalitně odvedenou práci v předem určeném časovém rámci.

Výstavba rodinných domů

Vysoká kvalita

Zakládáme si na precizně odvedené práci. K výstavbě zděných rodinných domů proto používáme výhradně kvalitní materiály s vysokou odolností.

Rekonstrukce

Zkušení odborníci

Poradíme si s rekonstrukcí vašeho bytu. Doporučíme vhodný materiál a veškerou práci zhotoví pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Zámkové dlažby a ploty

Kompletní služby

Zajistíme realizaci zámkové dlažby a plotu. Pokládku dlažby realizujeme v kompletním rozsahu, tedy od distribuce materiálu po finální zhotovení.

Realizované projekty

Firma ReTo centrum funguje na trhu práce od roku 1997. Od té doby se nám podařilo získat hromadu zkušeností a projektů, na které jsme náležitě hrdí.

Zateplovací systém

Pracujeme s TC THERM zateplovacím systémem, který je určen ke zvýšení tepelného odporu obvodových plášťů budov. Použití tohoto systému je omezeno na objekty s výškou do 22,5 metrů (z důvodu tepelně izolační vrstvy, která je tvořena expandovaným pěnovým polystyrenem).

SKLADBA SYSTÉMU:

  • upevnění tepelné izolace k podkladu - lepící malta
  • tepelná izolace – fasádní desky z pěnového polystyrenu
  • dodatečné upevnění – plastové talířové hmoždinky
  • armovací tkanina – sklovláknitá perlinková tkanina
  • armovací stěrková vrstva
  • vrchní omítka

Zelená úsporám

Jsme odborným dodavatelem v programu Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech. 

Reference

Kontakt

RETO centrum
Praha východ – Krabošice 56

IČO: 13274791

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2021 Všechna práva vyhrazena | Reto-centrum | Praha